Sitemizde Ara
Sevgili MedyaFobi Dostları,
COVID-19 salgını nedeniyle, tüm eğitimlerimizi ve koçluk çalışmalarımızı hızla bir geçişle sanal ortama taşıdık.
İstesek de istemesek de iletişim biçimimiz değişiyor, görünen o ki önümüzdeki birkaç ayımız böyle geçecek.

Amacımız, uzaktan eğitim programımızın gerçek bir mekanda, yüz yüze çalıştığımız kadar “gerçek” olmasını sağlamak. İlk eğitimlerimizi yaptık, katılımcılardan çok iyi geri dönüşler aldık.

Bu salgın günlerinde, şirketler bir yandan sanal ortamda nasıl daha fazla iş yapabileceklerini anlamaya çabalıyor, diğer yandan iletişim becerilerinin önemini eskisinden çok daha zorlayıcı biçimde hissediyor.
Giderek küçülen iş ortamında, içerde ve dışarda hiç olmadığı kadar sık ve güçlü iletişim kurmaları, kendilerini ve işlerini daha iyi anlatabilmeleri, güven verebilmeleri gerekiyor.
Endişeli çalışanlarınız, müşterileriniz, tedarikçileriniz, kısaca tüm paydaşlarınız size bakıp, “ne söylediğinizi” duymak, “ne yaptığınızı” görmek istiyor.

Sizin -ve ekip arkadaşlarınızın- iletişim becerilerine belki de en fazla ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, eğitimlerimizin ve koçluk desteğinin sanal ortamda devam ettiği bilgisini paylaşmak istedik.

Kendinize iyi bakın, yakında tekrar gerçek mekanlarda buluşmak dileğiyle,

Medya Eğitimi

Medya Fobiniz değil Hobiniz olsun.
Öğrendiklerinizi kolayca ve pratik biçimde hayata geçirebilmenizi önemsiyoruz. Online oturumlarda tempolu eğlenceli ve etkili bir medya eğitimi.

VIP Koçluk

Üst düzey liderler, CEO’lar, C-seviye liderler ve bu görevleri üstlenmeye hazırlananlar.
Kısa ve etkili online oturumlarla “doğal, etkili ve güvenli” iletişim kurma becerilerini güçlendirmek için birlikte çalışırız.

Hikaye Ustası Olmak

Kariyerinizin en vazgeçilmez anahtarı: Hikaye
İyi tasarlanmış ve etkili anlatılmış hikayeler sizi meslektaşlarınız arasında birkaç adım öne çıkarıverir.
İyi kullanıldığında kişisel ve kurumsal itibarınızı büyütmeye yardım eden hikaye tasarımı ve anlatımı konusunda ustalaşın. Unutmayın, ustalık bir kerede olmaz, çok sayıda tekrar gerek.

Kriz İletişimi ve Kriz Planları Hazırlık

Beklenmeyi bekleyin. Hazırlıklı olun.
Plan yap. Test et. Uygula.
Eğer bir kriz el kitabı hazırlamışsanız, ŞİMDİ NE YAPACAĞIZ sorusunun yanıtını büyük ölçüde bilirsiniz.
Krizleri başarıyla yönetmek için planlara, planları da düzenli olarak test etmeye ihtiyacınız var. Tıpkı sporcular, sanatçılar gibi tekrar tekrar prova yaparak.
Unutmayın, kriz planları krizleri çözmez, krizi SİZ çözeceksiniz! 
Tüm eğitimler sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanır. En verimli eğitimi oluşturmak için birlikte çalışırız. Şirketinizi tanıyarak işe başlarız, hedeflerinizi ve olası zorlukları inceler, sizin için en iyi çözümü yaratırız.
Daha fazla bilgi almak için BİZİ ARAYIN